поруч

...give me a reason to love you.


holodnesonce

...

Добре все.Дуже добре.Останнім часом...навіть без тебе.Забула.Тебе нема для мене...Забагато думок про тебе.Забагато переживань.Всередині наче пусто.Не часто таке буває.З друзями та порожнеча чимось заповнюється.А коли я сама...Не залишайте мене на одинці.Коли я сама, все всередині стискається,болить..відчуваю тоді порожнечу.А в тій порожнечі біль,сум,переживання,непорозуміння.І все воно перемішане.В такі моменти...А шо в такі моменти може хотітися?Боляче в такі моменти.Боляче,що тебе нема поруч.Але я знаю,що можу без тебе.Це легко.Я сильна.Для мене легко.Сильна.Чуєш?

бачите-бачите?мені не боляче!(с)

Не боляче.Постійно кажу це...повторюю собі це кожного разу,як починаю згадувати про те, як нам було добре разом.Ти виявився хорошим актором.Боляе від того,що брехав.Кожного разу як ми бачились,як обнімав,як цілував,доторкався і казав гарні слова.Все це було брехнею.А я не помічала цього.Чи може просто не хотіла помічати.

Нікому не кажу,що ще відчуваю потребу в тобі.І не скажу нікому.Всім завжди буду твердити,що ти мені не потрібен і мені без тебе добре,що я зовсім не думаю про тебе і зовсім не згадую як нам було добре.Я сильна.Я витримаю.

І нехай це залишиться в цьому пості.Знай,ти мені не потрібен, я і без тебе зможу.Я сильна,чуєш?Мені не боляче.Бачиш?

Не боляче.не боляче.ні.ні трошки не боляче.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Рекомендував цей запис

Бачите-бачите? Мені не боляче... І мені так само "не боляче"))

хм..по-іншому не вийде..треба казати,що не боляче.сама себе переконую в тому,що не боляче.ні трошки не боляче... коли переконаю в цьому себе,стане краще.
і все-одно боляче... і все-одно сумні очі, хоч і посмішка на обличчі...
так...так було раніше. зараз..хм..навіть не знаю. зараз якось по-іншому.коли на одинці,задумуюсь про це а коли зі своїми одногрупниками, яки бачу кожен день...я весела...постійно сміюся) і дивно.ніби все добре.мені добре з новими людьми.але я постійно оглядаюся назад...постійно згадую як все було.(

 Теми

Календар
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Интересы
інкогніто
ОБОЗ.ua